O firmie

Firma BMT Klimatyzacja Sp. z o. o. istnieje na rynku inwestycyjnym od 1991r. Specjalizujemy się w projektowaniu, dostawach, montażach, serwisach urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem światowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych takich jak Daikin, Fujitsu, MDV i innych.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i montażową. Nasi pracownicy podnoszą kwalifikacje uczestnicząc cyklicznie w krajowych i zagranicznych szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń. Posiadają świadectwa kwalifikacji z zakresu napraw i obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane, świadectwa kwalifikacji eksploatacji i dozoru urządzeń chłodniczych i elektroenergetycznych, jak również przeszkolenia w zakresie dostępu do informacji niejawnych.

Posiadamy nowoczesny sprzęt budowlany i instalacyjny oraz dysponujemy profesjonalnymi narzędziami serwisowymi. Ekipy montażowe oraz serwisowe działają na zasadzie pełnej mobilności i dyspozycyjności. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczą referencje i rekomendacje wystawiane nam przez naszych Klientów.

Szczególną uwagę przykładamy do optymalizacji kosztów inwestycji i eksploatacji. Zapewniamy pełną ochronę środowiska naturalnego poprzez zastosowanie ekologicznych czynników chłodniczych, projektowanie wysokosprawnych układów z odzyskiem ciepła oraz odpowiednich technologii wykonawstwa.

Klientami naszej firmy są renomowane firmy ogólnobudowlane, przemysłowe, usługowe i odbiorcy indywidualni. Oferujemy najwyższą jakość i niezawodność instalowanych urządzeń. Naszą dewizą jest kompleksowe rozwiązywanie potrzeb klienta w zakresie kształtowania klimatu.

Prezes Zarządu
Mirosław Kaczmarek

Lokalizacja

Fordońska 160
85-752 Bydgoszcz

Email

info@bmt.bydgoszcz.pl

Telefon

510 133 298

Przewiń do góry